Nasi zawodnicy po dłuższej przerwie wreszcie wznowili rozgrywki ligowe. W sobotę pułtuszczanie rozegrali 4 mecze, w których zdobyli aż 17 goli. Sprawdźcie jak młodzi zawodnicy poradzili sobie w starciu z kolegami z Siedlec, Płońska, Przasnysza i Krasnego.
#U14 #TRAMPKARZ #PIERWSZADRUŻYNA
Pułtusk / 24.04.2021 / godz.17:30
MOSiR MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK- KM POGOŃ SIEDLCE 6:1
Gole:
- Komendarski Sebastian
- Kornacki Michał 3
- Bobowski Tomasz 2
Asysty:
- Gorczyński Oliwier 2
- Bobowski Tomasz 1
- Towarek Maciej 2
- Kornacki Michał 1
Skład: Brański Mateusz- Malik Łukasz,Jarosik Bartłomiej,Juras Jakub,Dyga Stanisław,Towarek Maciej,Żołnierzak Mateusz,Komendarski Sebastian,Gorczyński Oliwier,Kornacki Michał,Bobowski Tomasz
Zagrali również: Gawroński Damian,Krawczyk Jakub,Gawroński Damian,Obidziński Michał,Kurpiewski Tomasz
#U13 #MŁODZIK #PIERWSZADRUŻYNA
Pułtusk / 24.04.2021 / godz. 10:00
MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK- MKS PRZASNYSZ 4:0
Gole:
- Seroka Miłosz
- Apaliński Jakub
- Gorczyński Filip
Asysty:
- Seroka Miłosz
- Niesobędzki Daniel
Skład: Gabriel Kamiński - Apaliński Jakub, Sonnenberg Bartosz, Lesiński Błażej, Krzyżewski Jakub, Gorczyński Filip, Osiecki Szymon, Seroka Miłosz, Krawczyk Krystian
Zagrali również: Tontarski Dawid, Górski Aleksander, Niesiobędzki Daniel, Krawczyk Krystian
#U13 #MŁODZIK #DRUGADRUŻYNA
Pułtusk / 24.04.2021 / godz. 12:30
MŁODE ORŁY NADNARWIANKI II PUŁTUSK - FOOTBALL SCHOOL PŁOŃSK 0:2
Skład: Król Paweł - Janczak Mateusz, Wielechowski Jan, Gerek Kamil, Kordowski Jakub, Lesiński Jakub, Miłoszewski Bartosz, Zajączkowski Filip, Świderski Gabriel
Zagrali również: Pawłowski Stanisław, Sękowski Jakub, Rzeczkowski Filip, Deptuła Kamil, Kwiatkowski Jakub, Piątkowski Jakub
Krasne / 24.04.2021 / godz.10:00ISKRA
KRASNE - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI II PUŁTUSK 3:7
Gole:
- Zwaliński Bartosz 3
- Magnuszewski Dawid
- Brzozowski Piotr 2
- Łyszkowski Roman
Skład: Pieszczyk Olaf - Zwaliński Bartosz, Ciszewski Jan, Lechmański Szymon, Łyszkowski Roman
Zagrali również: Magnuszewski Dawid, Piątkowski Marcel, Ausfeld Wojciech, Brzozowski Piotr, Jaszczułt Leon, Służała Aleksander