Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2018
Kategoria wiekowa U-7
Turnieje:
- I miejsce w turnieju Ligi Powiatu Legionowskiego, Legionowo - grudzień 2016, rocznik 2010/11
- II miejsce w turnieju o Puchar Wójta Gminy Stare Babice - listopad 2016, rocznik 2010/2011
Kategoria wiekowa U-8
Rozgrywki ligowe:
- III miejsce w Ciechanowsko - Ostrołęckiej Lidze Żaków, sezon 2017/18 - rocznik 2010/11
Turnieje:
- I miejsce w turnieju o Puchar Radnego miasta Ostrołęka, październik 2016, rocznik 2008/09
- II miejsce w turnieju Mławianka Cup, Mława - luty 2016, rocznik 2008/09
- II miejsce w turnieju z okazji Święta Niepodległości, Ostrołęka, listopad 2017 - rocznik 2010/11
- III miejsce w turnieju Korona Cup, Warszawa - kwiecień 2012, rocznik 2004/05
Kategoria wiekowa U-9
Turnieje:
- I miejsce w turnieju o Puchar Wójta Gminy Wieliszew, luty 2012, rocznik 2003
- I miejsce w turnieju Sokół Serock Cup, Serock - luty 2015, rocznik 2006/07
- II miejsce w turnieju Młode Talenty, Wyszków - listopad 2015, rocznik 2007
- II miejsce w turnieju o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka - marzec 2017, rocznik 2008/09
- III miejsce w turnieju Wesoła Indor Cup, Warszawa - listopad 2012, rocznik 2004/05
- III miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora ZSZ w Iłowie - grudzień 2012, rocznik 2004/05
- III miejsce w turnieju o Puchar Starosty Działdowskiego, Iłowo - grudzień 2016, rocznik 2008/2009
Kategoria wiekowa U-10
Rozgrywki ligowe:
- Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko - Ostrołęckiego, sezon 2015/2016, rocznik 2006/07
- Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2011/2012, rocznik 2002/03
- Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2013/2014, rocznik 2004/05
- Vice Mistrzostwo Mazowsza, sezon 2012/2013, rocznik 2003
- Vice Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego, sezon 2011/2012, rocznik 2002/03
- III miejsce w Ciechanowsko - Ostrołęckiej Lidze Orlików, sezon 2017/18, rocznik 2008/09
Turnieje:
- I miejsce w turnieju Narew Cup, Ostrołęka - luty 2012, rocznik 2002/03
- I miejsce w turnieju Narew Cup, Ostrołęka - marzec 2013, rocznik 2003/04
- I miejsce w turnieju Polonez Cup, Warszawa - styczeń 2016, rocznik 2006/07
- I miejsce w turnieju Cedrob Cup, Ciechanów - listopad 2017, rocznik 2008/09
- I miejsce w II mikołajkowym turnieju UKS AP, Ostrów Mazowiecka - grudzień 2017, rocznik 2008/09
- I miejsce w turnieju UKS CAP 2018, Ostrów Mazowiecka, czerwiec 2018, rocznik 2008/09
- II miejsce w turnieju o Puchar firmy Bułka z Masłem, Iłowo - marzec 2012, rocznik 2002/03
- II miejsce w turnieju OIS Cup, Serock - grudzień 2013, rocznik 2004/2005
- II miejsce w turnieju Polonez Cup, Warszawa - grudzień 2015, rocznik 2006/2007
- II miejsce w turnieju Falenica Heart Cup, Warszawa - grudzień 2015, rocznik 2006/07
- II Miejsce w turnieju APN Olimp, Ciechanów - luty 2016, rocznik 2006/07
- II miejsce w turnieju Kosa Cup 2018, Konstancin - marzec 2018, rocznik 2008/09
- III miejsce w turnieju Osir Włochy Cup, Warszawa - listopad 2017, rocznik 2008/09
Kategoria wiekowa U-11
Rozgrywki ligowe:
- Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2014/2015, rocznik 2004/05
- Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego, sezon 2016/2017, rocznik 2006/07
- Vice Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2012/2013, rocznik 2002/03
- Vice Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego, sezon 2014/2015, rocznik 2004/05
Turnieje:
- I miejsce w turnieju o Puchar Akademii Obrony Narodowej, Rembertów - styczeń 2013, rocznik 2002/03
- I miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR, Ostrów Mazowiecka - styczeń 2016, rocznik 2005/06
- I miejsce w turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza, Pułtusk - styczeń 2017, rocznik 2006/07
- II miejsce w turnieju Mikołajki Cup, Ciechanów - listopad 2016 - rocznik 2006/2007
- II miejsce w turnieju Polonez Cup, Warszawa - grudzień 2016 - rocznik 2006/07
- III miejsce w turnieju Grand Prix, Ciechanów - luty 2017, rocznik 2006/07
Kategoria wiekowa U-12
Rozgrywki ligowe:
- Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego, sezon 2013/2014, rocznik 2002/03
- Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2013/2014, rocznik 2002/03
- Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko - Ostrołęckiego, sezon 2017/2018, rocznik 2006/07
Turnieje:
- I miejsce w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, Ciechanów - listopad 2013, rocznik 2002/03
- II miejsce w turnieju Wesoła Cup, Warszawa - styczeń 2016, rocznik 2004/05
- II miejsce w turnieju Narew Cup, Ostrołęka - luty 2016, rocznik 2004/05
- III miejsce w turnieju Falenica Cup, Warszawa - grudzień 2015, rocznik 2004
Kategoria wiekowa U-13
Rozgrywki ligowe:
- Vice Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2014/2015, rocznik 2002/03
Turnieje:
- I miejsce w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, Ciechanów - grudzień 2014, rocznik 2002/03
- I miejsce w turnieju Olimp Cup, Ciechanów - luty 2017, rocznik 2004/05
- III miejsce w turnieju "Lwy Lechistanu Cup", Warszawa - listopad 2014, rocznik 2002/03
Kategoria wiekowa U-14
Turnieje:
- II miejsce w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, Ciechanów - grudzień 2015, rocznik 2002/03
- III miejsce w turnieju im. Adama Borka, Rząśnik - listopad 2015, rocznik 2002/03
- III miejsce w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, Ciechanów - grudzień 2015, rocznik 2002/03
- III miejsce w turnieju Narew Cup, Ostrołęka - luty 2016, rocznik 2002/03
Kategoria wiekowa U-15
Kategoria wiekowa U-16
- Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko - Ostrołęckiego, sezon 2017/18, rocznik 2002/03
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: Nieczynne
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: Nieczynne
Piątek: 9:00 - 13:00
|
|
dzisiaj: 103, wczoraj: 116
ogółem: 11 784 257
statystyki szczegółowe